2014. szeptember 23-án és 24-én a RÉV Színház társulata járt az iskolánkban. Az előadás interaktív volt, a gyerekek szereplőként vettek részt a színdarabokban. A társulat Pulai Nikoletta tanárnő közreműködésével jutott el hozzánk.

Így látta a társulat az 5. és a 6. osztályt:

Két osztály. Két habitus. Más energiák és más megoldások.

Hihetetlen aktivitással vetették bele magukat a gyerekek a játékba. Új nyári történeteket találtak ki maguknak, új dolgokat tapasztalhattak meg a fantázia segítségével, új múltat építettek, melyből új jövő is nőt! Az 5.c és a 6.c is egy létező osztály közösség lett, akik Hermani néni segítségével élik mindennapjaikat az iskolában, ahová egyszer csak beteszi a lábát a KÜLÖNLEGES, a FURA, az ELKÉPZELHETETLEN. Válaszokat várnak és válaszokat keresnek, figyelnek... Mi volt Tündével? Mi van Dömével? És persze mi igaz az Igazgató bácsival kapcsolatos hírekből. Tényleg nem az akinek látszik? Bántani fog minket? (...) És jön a végső leszámolás.. csapda... építés, együtt kántálás... HIMMMAAALÁJA... és GYŐZTÜNK! Győzött a fantázia és a JÁTÉK!

Köszönjük Nektek! Győrzámolyi 5. és 6. osztály!
RÉV SzNT -

(Képek a galériában megtekinthetők!)