2023. decemberében  tartotta meg tanévértékelő, kitüntető ünnepségét a Megyei Diáksport Egyesület.

 

 

 

"A 2022-2023-as tanévet értékelve Rácz József elnök elmondta, tavaly megyénk sportoló diákjai 9 arany-, 9 ezüst- és 15 bronzérmet szereztek az országos diákolimpiai versenyeken. A sportági paletta elég széles, hiszen a labdarúgástól a floorballon át az úszásig sok sportág szerepel a listán. Ebben a munkában sok kiváló pedagógus vett részt. Közülük kilenc testnevelő kapta meg a megyei diáksportért díjat: Bohuniczkyné Pethő Melinda győrzámolyi, Palkovits Tamás soproni, Rákóczi László lövői, Németh Norbert bősárkányi, Storcz Katalin mosonmagyaróvári, Vingler Zoltán győri, Máté-Véland Szabina rábacsécsényi, Erdőssy István pannonhalmi és Horváth Patrik kapurári testnevelő." (kisalföld.hu)

Gratulálunk a kitüntetéshez, további sikeres és eredményes munkát kívánunk!

Németh László igazgató