A hagyományokhoz híven a Győrzámolyi Petőfi Sándor Általános Iskola és Győrzámoly Község Önkormányzata közösen rendezte meg a március 15-i ünnepi megemlékezést. A délelőtt folyamán az iskola tanulói rövid ünnepség keretében koszorút helyeztek el a Petőfi emlékfalnál.

 

 

 

Az idei műsor rendhagyó módon a győrzámolyi a Hősi emlékműnél került megrendezésre.

A Tűzoltó Egyesület zászlós bevonulása után a  Himnuszt énekeltük el közösen. Pulai Nikoletta Polgármester Asszony ünnepi beszédét követően az 5. osztályosok előadását nézhették meg a jelenlévők. (Felkészítő pedagógusok: Bohuniczkyné Pethő Melinda és Zabó Attila)

 

Az ünnepség végén a megemlékezők koszorúval tisztelegtek az 1848-49. forradalom hősei előtt.

Az ünnepségen készült képek ide kattintva tekinthetők meg.

Németh László

igazgató