Kedves Szülők és Tanulók!

Különleges és rendhagyó évet hagyunk a hátunk mögött. Kollégáim nevében is köszönöm a tanulóknak és szüleiknek a kitartó és lelkiismeretes együttműködését, hogy a nehéz körülmények között is együtt meg tudtunk felelni a nem mindennapi kihívásoknak.

Sajnos a járvány miatt kialakult helyzet a közösségi programjaink megvalósítását nem tette lehetővé. (osztálykirándulások, Határtalanul pályázat, Európai Diáksport Napja, bakonyi túra, ünnepségek, gyereknap, osztályprogramok....). Bízzunk abban, hogy 2021-ben talán már megvalósíthatók lesznek.

 

Áldott békés karácsonyi ünnepeket és sikerekben gazdag boldog új évet kívánunk egészségben és szeretetben!

Küszöbön áll az az egyetlen nap az évben, mely hivatalosan is a szereteté. Háromszázhatvanöt nap közül háromszázhatvannégy a gondjaidé, a céljaidé, munkádé és a szereteté csupán egyetlen egy, s annak is az estéje egyedül. Pedig hidd el, fordítva kellene legyen. Háromszázhatvannégy nap a szereteté, s egyetlen csak a többi dolgoké, s még annak is elég az estéje.”

(Wass Albert)

Iskolánk tanulóinak karácsonyi ünnepi műsorát a  képre kattintva érhetik el.

Németh László igazgató