A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei fordulóját 2019. november 8-án rendezték meg Győrben. A verseny célja:

Segíteni a diákokat azon képességek kifejlesztésében, hogy közösen, összedolgozva oldjanak meg problémákat. Lehetőséget szeretnénk teremteni arra, hogy átéljék az együttgondolkodás örömét, és a logikus gondolkodás mellett készségeiket közvetlenül is bemutathassák diáktársaik előtt, eközben pedig összemérhessék tudásukat.

 

4. osztályosaink a "Mesternégyes" csapatnév alatt indultak és a megyei fordulón az 5. helyezést érték el 44 induló csapat közül.

A csapat tagjai: Fodróczi Fanni, Vágó Peggi, Földes Nándor és Kótai Martina,

Felkészítő pedagógus: Vargáné Szabó Györgyi

 

A teljes eredménylista  ide kattintva érhető el...

Gratulálunk a szép eredményhez!

Németh László igazgató