2017. február 24-én rendeztük meg az alsó tagozatosok farsangi mulatságát. Az idei rendezvényen is nagyon sok ötletes jelmezt láthattunk.

Talán a legnagyobb sikert az 1. osztályos Nagy Bálint  "Transformers" jelmeze aratta.

 

 

Ezután Papp Rita és Bodnár Attila  interaktív gyermekműsora szórakoztatta a gyerekeket.

Nem maradhatott el a tombolasorsolás, valamint a büfé a sokféle süteménnyel. A finomságokat a COOP Győri Sütőüzeme biztosította, valamint a tombola fődíjához az előző évekhez hasonlóan egy tortát is felajánlottak számunkra.

Külön szeretnénk megköszönni a Szülőknek, hogy segítettek a sütemények és az üdítők árusításában. (Szabó-Gerebenics Ágnes, Szabó Péter, Fehérváry Eszter, Szentirmai Elvira, Horváthné Szabó Zsófia, Kozma Andrea, László Gyöngyi, Bótáné Józsa Valéria)

A továbbiakról meséljenek a képek..katt ide!

Németh László igazgató