A felső tagozatosok iskolánk hagyománya szerint  egy előre meghatározott témakörben készülnek fel osztályonként a farsangi mulatságra. Az idei feladat a "Sztárban sztár" volt. A visszajelzések alapján ez a műsor az utóbbi évek egyik legjobbja volt. ("bár lehet, az élmény frissessége is belejátszott")

Jó volt látni, hogy a fellépő gyerekekek mekkora átéléssel adtál elő a műsorszámaikat. Nehéz helyzetben volt a zsüri (Németh László igazgató és volt tanítványaink: Liszkai Dorka, Seres Nikoletta, Horváth Martin), de reméljük igazságos döntést hozott.

Az eredmények a következőképpen alakultak:

I. hely 5. osztály

II. hely 8. osztály

III. hely 6.osztály

IV. hely 7. osztály

Ezúton szeretnénk megköszönni a szülőknek (Shreiner Tímea, Szabó Péter, Szabó-Gerebenics Ágnes, Sopfné Oross Viktória, Hoffer Krisztina), hogy segítettek a sütemények és az üdítők árusításában, valamint a COOP Sütőüzemének a finom süteményeket és a tombola fődíj felajánlását.

Szili-Kis Tamás a fődíj nyertese

A továbbiakról meséljenek a képek..katt ide!

Németh Lászó igazgató