Ebben a tanévben hosszas keresgélés után vizsgadarabnak a Karácsonyi manók című mesét választottuk. Nagy izgalommal és rengeteg munkával készültünk az előadásra.

Szövegtanulás, jelenetek kidolgozása, koreográfia gyakorlása töltötte ki a szerdai szakköridőt.

Most már nyugodtan kijelenthetjük, sikerült egy remek darabot létrehoznunk. A vizsga december 14-én volt az iskolában. Tejszínhabos kakaóval és kaláccsal melegítettünk. Az előadás nagy sikert aratott a szülők, nagyszülők és meghívott vendégeink között.

Lehetőséget kaptunk, hogy bemutassuk az iskolásoknak is a mesét. Kedden (december 20-án) előbb az alsósok, majd a felsősök nézték meg a karácsonyi manókat.

Nagy kihívás volt saját osztálytársak előtt szerepelni, de a művészpalánták sikerrel vették ezt az akadályt is.

Szereposztás:

Takarítónő, hercegnő: Molnár Nóra

Mikulás manója: Csallóközi Gergely

Rendezte: Pulai Niki néni

Mi ezzel a mesével, a fényképekkel kívánunk mindenkinek békés, boldog karácsonyt és sikeres újévet!

A fényképek ide kattintva megtekinthetők.

Pulai Nikoletta, a színjátszó csoport vezetője