Sikeresen szerepeltek tanítványaink a szomszédos iskolák által szervezett tanulmányi versenyeken.
Győrladaméron 2015. november 24-én rendezték meg a hagyományos Anyanyelvi Versenyt. Több, mint 100 tanuló érkezett a

győrladaméri iskolába, ahol Vargáné Molnár Márta Igazgató  Asszony köszöntője után 60 percen keresztül írhatták a diákok a tesztet.

Tanulóink a következő erdményeket érték el:

Géczi Ádám 5. osztályos tanuló II. helyezés (felkészítő pedagógus: Keveháziné Sulyok Edina)

Sághi Flóra 7. osztályos tanuló I. helyezés (felkészítő pedagógus: Pulai Nikoletta)

Géczi Ádám 5. osztály II. hely                         Sághi Flóra 7. osztály I. hely

A 2016. február 24-én a Dunaszegi Térségi Matematika Versenyen Kisbajcs, Győrújfalu, Győrzámoly, Győrladamér, Dunaszentpál, Ásványráró és Dunaszeg legjobb matematikusai vettek részt. A versenyfeladatok tesztjellegűek voltak, hasonlóan a Zrínyi matematikai versenyhez.

Az eredmények a következőképp alakultak:

Szalai Bence 3. osztályos tanuló II. hely (felkészítő pedagógus: Keszeiné Kovács Gyöngyi)

Holubecz Hanna 4. osztályos tanuló II. hely (felkészítő pedagógus: Tóthné Major Éva)

Járóka Réka 4. osztályos tanuló II. hely (felkészítő pedagógus: Tóthné Major Éva)

Nyikos Kata 5. osztályos tanuló III. hely felkészítő pedagógus: Andorka Andrásné)

Szalai Bence 3. osztályos tanuló II. hely        Nyikos Kata 5. osztályos tanuló III. hely

Holubecz Hanna és Járóka Réka 4. osztályos tanulók II. hely

Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő pedagógusoknak!