2016. február 19-én rendezték meg Téten a hagyományos "Kisfaludy Napok" tanulmányi versenysorozatot.

Versmondók kategóriájában tanulóink a következő eredményeket érték el:

Zoltai Balázs 4. osztályos tanuló I. helyezés (Kovács Barbara: A csacsi c. verssel)

Varga Laura 4. osztályos tanuló különdíjban részesült (Vesztergom Andrea: Nagy kislányok titkai című verssel)

Zoltai Balázs, Tóthné Major Éva (felkészítő pedagógus), Varga Laura

Iskolánk leány kézilabda csapata is részt vett a versenysorozaton. Szabó Csenge nyolcadikos tanuló írt egy kis beszámolót a meccsekről, eredményeinkről:

"Iskolánk felső tagozatos lány csapata előző héten pénteken részt vett a Kisfaludy Kupán. Csapatunkkal együtt öt csapat vett részt a kupán (Tét, Koroncó, Écs, Gyarmat, és mi). Lányaink a második helyezést érték el, mivel a veretlen Koroncótól még ők is kikaptak. Harmadik helyet a kis cseles Écsnek sikerült elhappolnia a többi csapattól. A negyedik helyet Gyarmat szerezte meg. A  hazai csapat lett az utolsó.

Tamás Fanni csapatunk balátlövője szerezte meg a gólkirálynő címet 18 góllal. A legjobb kapus cím a gyarmati kapusé lett, a legjobb csatár címet a koroncói átlövő kapta meg. Büszkék vagyunk csapatunkra!"

Felkészítő pedagógus: Siska Károly

A második helyezett csapat (Rácz Boglárka, Farkas Andrea, Buday Zsófia, Szabó Csenge, Tamás Fanni, Farkas Anna, Siska Károly, Füleki Rebeka,Szajkó Fanni, Siska Ramóna, Gácsik Szivia, Gazdig Noémi)

Tamás Fanni gólkirálynő és Siska Károly testnevelő

Gratulálunk a szép eredményekhez!

Németh László