nyitogat2
Kedves leendő első osztályos gyerekek!
 

Szeretettel várunk benneteket 2013. február 9-én, szombaton 10 órára a győrzámolyi iskolába.Sok érdekes programmal szeretnénk megmutatni nektek, hogy milyen is annak a községnek az iskolája, ahol laktok.

Hozzátok magatokkal anyukátokat, apukátokat, de jöhet nagymami és nagypapi is, mert lehet,hogy ők fognak segíteni benneteket a tanulásban és a közlekedésben. 10 órakor az iskola emeletén lévő természettudományi szaktanteremben rövid bemutatót tart Éva és Mónika néni, arról, hogy hogyan zajlik egy angol és egy német óra. Zenei képzésünkből is láthattok rövid bemutatót Irénke néni segítségével.Ezután az alsó szinten a tanító nénik barkácsolnak veletek, szüleiteknek pedig az Igazgató és a Polgármester bácsi beszél az iskoláról.A délelőttöt a sportcsarnokban játékos sportversenyekkel zárjuk.
 

nyitogat1

Gyertek el! Várunk benneteket! Töltsetek velünk egy vidám délelőttöt!