Tisztelt Szülők!

A járványhelyzetre való tekintettel  a hagyományos "Iskolanyitogató programunknak" csak a szülői tájékoztató részét tudjuk megtartani, melynek időpontja 2022. március 5. 10 óra.

(Az EMMi által kiadott Intézkedési terv szerint nem javasolt megrendezni a tanulók, gyermekek közösségi programjait, kerülni kell az egyes csoportok keveredését.)
A rendezvényen részletes tájékoztatást nyújtunk intézményünk oktató-nevelő munkájáról, a beiratkozás folyamatáról, valamint minden felmerülő kérdésre megpróbálunk érdemben válaszolni.
Kérjük, hogy a rendezvényen a hatályban lévő járványügyi rendelkezések miatt családonként egy fő jelenjen meg, valamint vegyék figyelembe, hogy  a  29/2021. (XI.19.) EMMI határozat értelmében az intézménybe való belépés csak védettségi igazolvány/applikáció bemutatása esetén lehetséges, valamint a védőmaszk használata kötelező!

Minden érdeklődőt tisztelettel és szeretettel várunk!