Iskolánk dolgozói a 2017-18. tanévben

A nemzeti köznevelési törvény szakképesítési előírásainak intézményünk 98%-ban megfelel.

Név Beosztás Végzettségek

1. Németh László

intézményvezető,
informatika 5-8. oszt.,

számítástechnika szakos tanár, tanító, könyvtár szakkoll., matematika műveltségterület, oktatásinformatikus, közoktatásvezető szakvizsga

2. Szabó László

iintézményvezető-helyettes, fizika 7-8. oszt., informatika 4. oszt., rendszergazdai feladatok

matematika-fizika szakos tanár, oktatásinformatikus

3. Magyarné Varga Gabriella

tanító, 2. oszt. of.

tanító, népművelés szakkollégium

4. Szombath Éva

tanító,1.a oszt. of.

tanító, technika szakkollégium

5. Pusztainé Varga Andrea

tanító,1.b oszt. of.

tanító, rajz szakkollégium, fejlesztő pedagógus

6.Tóthné Major Éva

tanító, gyógypedagógus, alsós munkaközösség-vezető, 4. oszt. of.,

tanító, gyógypedagógia szakos tanár, közoktatásvezető szakvizsga

7. Keszeiné Kovács Gyöngyi

tanító, könyvtáros, 3. oszt. of.

tanító, könyvtár szakkollégium

8. Pulai Nikoletta

tanár, felsős munkaközösség-vezető, 6. oszt. of.

magyar-történelem szakos tanár, drámapedagógus

9. Hugyeczné Sándor Anna

tanár, tanulószoba-vezető
7. oszt. of.

biológia-környezetvédelem szakos tanár

10. Andorka Andrásné

tanár, 8. oszt. of.

matematika-rajz szakos tanár

11. Bohuniczkyné Pethő Melinda

tanár, 5. oszt. of.

testnevelés-gyógytestnevelés szakos tanár

12. Liszkai Éva

tanár (angol 1-8. oszt.)

angol szakos tanár, tanító, testnevelés szakkollégium

13. Nagyné Balogh Alexa magyar 5. osztály, tanító, napközis nevelő tanító magyar műveltségterülettel

14. Némethné Csete Mónika

tanító, német nyelv 5-6. oszt.., diákönkormányzatot segítő pedagógus

tanító, német műveltségterület

15. Pödör Beáta

tanító,napközis nevelő,

tanító, rajz szakkollégium

16. Kántor Kata

GYES

tanító, magyar műveltségterület

17. Siska Károly

napközis nevelő, testnevelés 1-3-4. osztály

tanító, testnevelés szakkollégium, közoktatásvezető szakvizsga

18. Bakonyiné Pálinger Anna

óraadó tanár (magyar 8. oszt.), tecnika 5-8. oszt.

magyar nyelv és irodalom-tecnika szakos tanár

19. Pércsy Gábor

óraadó tanár (földrajz 7-8. oszt.)

földrajz szakos tanár

20. Borosné Nagy Ildikó

óraadó tanár (kémia 7-8. oszt)

kémia szakos tanár

21. Saller Edina

óraadó tanár (német 7-8. oszt.)

német-történelem szakos tanár

22. Konczné Munkácsi Anikó

óradó tanár (ének, énekkar)

ének szakos tanár

23. Nyikes Jánosné

logopédus

gyógypedagógus-logopédus

24. Horváth Mónika

iskolatitkár

 idegen nyelvi titkár

25. Csallóközi Istvánné

takarító

 

26. Siska Sziveszterné

takarító  

 

Iskolánk dolgozói a 2016-17. tanévben

A nemzeti köznevelési törvény szakképesítési előírásainak intézményünk 98%-ban megfelel.

Név Beosztás Végzettségek

1. Németh László

intézményvezető,
informatika 5-8. oszt.,

számítástechnika szakos tanár, tanító, könyvtár szakkoll., matematika műveltségterület, oktatásinformatikus, közoktatásvezető szakvizsga

2. Szabó László

iintézményvezető-helyettes, fizika 7-8. oszt., informatika 4. oszt., rendszergazdai feladatok

matematika-fizika szakos tanár, oktatásinformatikus

3. Magyarné Varga Gabriella

tanító, 1. oszt. of.

tanító, népművelés szakkollégium

4. Pusztainé Varga Andrea

tanító,2.oszt. of.

tanító, rajz szakkollégium, fejlesztő pedagógus

5.Tóthné Major Éva

tanító, gyógypedagógus, alsós munkaközösség-vezető, 4. oszt. of.

tanító, gyógypedagógia szakos tanár, közoktatásvezető szakvizsga

6. Keszeiné Kovács Gyöngyi

tanító, könyvtáros, 3. oszt. of.

tanító, könyvtár szakkollégium

7. Pulai Nikoletta

tanár, felsős munkaközösség-vezető, 5. oszt. of.

magyar-történelem szakos tanár, drámapedagógus

8. Hugyeczné Sándor Anna

tanár, tanulószoba-vezető
6. oszt. of.

biológia-környezetvédelem szakos tanár

9. Andorka Andrásné

tanár, 7. oszt. of.

matematika-rajz szakos tanár

10. Bohuniczkyné Pethő Melinda

tanár, 8. oszt. of.

testnevelés-gyógytestnevelés szakos tanár

11. Liszkai Éva

tanár (angol 1-8. oszt.)

angol szakos tanár, tanító, testnevelés szakkollégium

12. Némethné Csete Mónika

tanító, diákönkormányzatot segítő pedagógus

tanító, német műveltségterület

13. Pödör Beáta

tanító,napközis nevelő,

tanító, rajz szakkollégium

14. Kántor Kata

tanító,napközis nevelő

tanító, magyar műveltségterület

15. Siska Károly

napközis nevelő, testnevelés 3-4. osztály

tanító, testnevelés szakkollégium, közoktatásvezető szakvizsga

16. Szombath Éva napközis nevelő, testnevelés-technika 2. oszt. tanító, technika szakkoll.

17. Keveháziné Sulyok Edina

óraadó tanár (magyar56. oszt.)

magyar nyelv és irodalom-történelem szakos tanár

18. Pércsy Gábor

óraadó tanár (földrajz 7-8. oszt.)

földrajz szakos tanár

19. Borosné Nagy Ildikó

óraadó tanár (kémia 7-8. oszt)

kémia szakos tanár

20. Saller Edina

óraadó tanár (német 7-8. oszt.)

német-történelem szakos tanár

21. Sipos Tamásné

óradó tanár (ének, énekkar)

ének szakos tanár

22. Nyikes Jánosné

logopédus

gyógypedagógus-logopédus

23. Horváth Mónika

iskolatitkár

 idegen nyelvi titkár

24. Csallóközi Istvánné

takarító

 

25. Siska Sziveszterné

takarító  

Iskolánk dolgozói a 2015-16. tanévben

A nemzeti köznevelési törvény szakképesítési előírásainak intézményünk 95%-os mértékben megfelel.

Név Beosztás Végzettségek

1. Németh László

intézményvezető,
informatika 5-8. oszt.,

számítástechnika szakos tanár, tanító, könyvtár szakkoll., matematika műveltségterület, oktatásinformatikus, közoktatásvezető szakvizsga

2. Szabó László

iintézményvezető-helyettes, fizika 7-8. oszt., informatika 4. oszt., rendszergazdai feladatok

matematika-fizika szakos tanár, oktatásinformatikus

3. Magyarné Varga Gabriella

tanító, 2. oszt. of.

tanító, népművelés szakkollégium

4. Pusztainé Varga Andrea

tanító, 1.oszt. of.

tanító, rajz szakkollégium, fejlesztő pedagógus

5.Tóthné Major Éva

tanító, gyógypedagógus, alsós munkaközösség-vezető, 4. oszt. of.

tanító, gyógypedagógia szakos tanár, közoktatásvezető szakvizsga

6. Keszeiné Kovács Gyöngyi

tanító, könyvtáros, 3. oszt. of.

tanító, könyvtár szakkollégium

7. Pulai Nikoletta

tanár, felsős munkaközösség-vezető, 8. oszt. of.

magyar-történelem szakos tanár, drámapedagógus

8. Hugyeczné Sándor Anna

tanár, tanulószoba-vezető
5. oszt. of.

biológia-környezetvédelem szakos tanár

9. Andorka Andrásné

tanár, 6. oszt. of.

matematika-rajz szakos tanár

10. Bohuniczkyné Pethő Melinda

tanár, 7. oszt. of.

testnevelés-gyógytestnevelés szakos tanár

11. Liszkai Éva

tanár (angol 1-8. oszt.)

tanító, testnevelés szakkollégium, angol szakos tanár

12. Némethné Csete Mónika

tanító, diákönkormányzatot segítő pedagógus

tanító, német műveltségterület

13. Pödör Beáta

napközis nevelő,

tanító, rajz szakkollégium

14. Jagudits Éva

napközis nevelő

tanító, német műveltségterület

15. Siska Károly

napközis nevelő, testnevelés 3-4. osztály

tanító, testnevelés szakkollégium, közoktatásvezető szakvizsga

16. Keveháziné Sulyok Edina

óraadó tanár (magyar56. oszt.)

magyar nyelv és irodalom-történelem szakos tanár

17. Pércsy Gábor

óraadó tanár (földrajz 7-8. oszt.)

földrajz szakos tanár

18. Borosné Nagy Ildikó

óraadó tanár (kémia 7-8. oszt)

kémia szakos tanár

19. Saller Edina

óraadó tanár (német 7-8. oszt.)

német-történelem szakos tanár

21. Sipos Tamásné

óradó tanár (ének, énekkar)

ének szakos tanár

22. Nyikes Jánosné

logopédus

gyógypedagógus-logopédus

23. Horváth Mónika

iskolatitkár

 idegen nyelvi titkár

24. Csallóközi Istvánné

takarító

 

25. Siska Sziveszterné

takarító  

Iskolánk dolgozói a 2014-15. tanévben

A nemzeti köznevelési törvény szakképesítési előírásainak intézményünk teljes mértékben megfelel.

Név Beosztás Végzettségek

1. Németh László

igazgató

számítástechnika szakos tanár, tanító, könyvtár szakkoll., matematika műveltségterület, oktatásinformatikus, közoktatásvezető szakvizsga

2. Szabó László

igazgatóhelyettes, rendszergazdai feladatok

matematika-fizika szakos tanár, oktatásinformatikus

3. Magyarné Varga Gabriella

tanító
1. oszt. of.

tanító, népművelés szakkollégium

4. Pusztainé Varga Andrea

tanító
2.oszt. of.

tanító, rajz szakkollégium, fejlesztő pedagógus

5.Tóthné Major Éva

tanító, gyógypedagógus, alsós munkaközösség-vezető, 3. oszt. of.

tanító, gyógypedagógia szakos tanár, közoktatásvezető szakvizsga

6. Keszeiné Kovács Gyöngyi

tanító, könyvtáros,
4. oszt. of.

tanító, könyvtár szakkollégium

7. Pulai Nikoletta

tanár, felsős munkaközösség-vezető, 7. oszt. of.

magyar-történelem szakos tanár, drámapedagógus

8. Hugyeczné Sándor Anna

tanár, tanulószoba-vezető
8. oszt. of.

biológia-környezetvédelem szakos tanár

9. Andorka Andrásné

tanár, 5. oszt. of.

matematika-rajz szakos tanár

10. Bohuniczkyné Pethő Melinda

tanár, 6. oszt. of.

testnevelés-gyógytestnevelés szakos tanár

11. Liszkai Éva

tanár

tanító, testnevelés szakkollégium, angol szakos tanár

12. Némethné Csete Mónika

tanító, diákönkormányzatot segítő pedagógus

tanító, német műveltségterület

13. Pödör Beáta

napközis nevelő

tanító, rajz szakkollégium

14. Jagudits Éva

napközis nevelő

tanító, német műveltségterület

15. Siska Károly

napközis nevelő, testnevelés 3-4. osztály

tanító, testnevelés szakkollégium, közoktatásvezető szakvizsga

16. Kokas László   (2015)

tanár tanító, technika,fizika, média szakos tanár

17. Bakonyiné Pálinger Anna

óraadó tanár (magyar)

tanító, magyar nyelv és irodalom-háztartástan szakos tanár

18. Pércsy Gábor

óraadó tanár (földrajz)

földrajz szakos tanár

19. Borosné Nagy Ildikó

óraadó tanár (kémia)

kémia szakos tanár

20. Saller Edina

óraadó tanár (német)

német-történelem szakos tanár

21. Sipos Tamásné

óradó tanár (ének, énekkar)

ének szakos tanár

22. Nyikes Jánosné

logopédus

gyógypedagógus-logopédus

23. Horváth Mónika

iskolatitkár

 

24. Csallóközi Istvánné

takarító

 

 

Iskolánk dolgozói a 2013-14. tanévben

A nemzeti köznevelési törvény szakképesítési előírásainak intézményünk teljes mértékben megfelel.

Név Beosztás Végzettségek

1. Németh László

igazgató

számítástechnika szakos tanár, tanító, könyvtár szakkoll., matematika műveltségterület, oktatásinformatikus, közoktatásvezető szakvizsga

2. Szabó László

igazgatóhelyettes, rendszergazdai feladatok

matematika-fizika szakos tanár, oktatásinformatikus

3. Magyarné Varga Gabriella

tanító
2. oszt. of.

tanító, népművelés szakkollégium

4. Pusztainé Varga Andrea

tanító
1.oszt. of.

tanító, rajz szakkollégium

5.Tóthné Major Éva

tanító, gyógypedagógus, alsós munkaközösség-vezető, 4. oszt. of.

tanító, gyógypedagógia szakos tanár, közoktatásvezető szakvizsga

6. Keszeiné Kovács Gyöngyi

tanító, könyvtáros,
3. oszt. of.

tanító, könyvtár szakkollégium

7. Pulai Nikoletta

tanár, felsős munkaközösség-vezető, diákönkormányzatot segítő pedagógus
6. oszt. of.

magyar-történelem szakos tanár, drámapedagógus

8. Hugyeczné Sándor Anna

tanár, tanulószoba-vezető
7. oszt. of.

biológia-környezetvédelem szakos tanár

9. Andorka Andrásné

tanár, 8. oszt. of.

matematika-rajz szakos tanár

10. Bohuniczkyné Pethő Melinda

tanár, 5. oszt. of.

testnevelés-gyógytestnevelés szakos tanár

11. Liszkai Éva

tanár

tanító, testnevelés szakkollégium, angol szakos tanár

12. Némethné Csete Mónika

tanító

tanító, német műveltségterület

13. Pödör Beáta

napközis nevelő

tanító, rajz szakkollégium

14. Jagudits Éva

napközis nevelő

tanító, német műveltségterület

15. Siska Károly

napközis nevelő, testnevelés 3-4. osztály

tanító, testnevelés szakkollégium, közoktatásvezető szakvizsga

16. Kokas László

tanár tanító, technika, média szakos tanár

17. Bakonyiné Pálinger Anna

óraadó tanár (magyar)

tanító, magyar nyelv és irodalom-háztartástan szakos tanár

18. Nisócziné Molnár Krisztina

óraadó tanár (földrajz)

földrajz-rajz szakos tanár

19. Borosné Nagy Ildikó

óraadó tanár (kémia)

kémia szakos tanár

20. Szármes Eszter

óraadó tanár (német)

német-testnevelés szakos tanár

21. Papp Zoltán

óradó tanár (ének, énekkar)

ének szakos tanár

22. Nyikes Jánosné

logopédus

gyógypedagógus-logopédus

23. Vadászné Dubi Irén

iskolatitkár

 

24. Csallóközi Istvánné

takarító

 

Iskolánk dolgozói a 2012-13. tanévben

A nemzeti köznevelési törvény szakképesítési előírásainak intézményünk teljes mértékben megfelel.

Név Beosztás Végzettségek

1. Németh László

igazgató

számítástechnika szakos tanár, tanító, könyvtár szakkoll., matematika műveltségterület, oktatásinformatikus, közoktatásvezető szakvizsga

2. Szabó László

igazgatóhelyettes, rendszergazdai feladatok

matematika-fizika szakos tanár, oktatásinformatikus

3. Magyarné Varga Gabriella

tanító
1. oszt. of.

tanító, népművelés szakkollégium

4. Pusztainé Varga Andrea

tanító
2. oszt. of.

tanító, rajz szakkollégium

5.Tóthné Major Éva

tanító, gyógypedagógus, alsós munkaközösség-vezető, 3. oszt. of.

tanító, gyógypedagógia szakos tanár, közoktatásvezető szakvizsga

6. Keszeiné Kovács Gyöngyi

tanító, könyvtáros,
4. oszt. of.

tanító, könyvtár szakkollégium

7. Pulai Nikoletta

tanár, felsős munkaközösség-vezető
5. oszt. of.

magyar-történelem szakos tanár, drámapedagógus

8. Hugyeczné Sándor Anna

tanár, tanulószoba-vezető
6. oszt. of.

biológia-környezetvédelem szakos tanár

9. Andorka Andrásné

tanár, 7. oszt. of.

matematika-rajz szakos tanár

10. Bohuniczkyné Pethő Melinda

tanár, 8. oszt. of.

testnevelés-gyógytestnevelés szakos tanár

11. Liszkai Éva

tanár

tanító, testnevelés szakkollégium, angol szakos tanár

12. Némethné Csete Mónika

tanító

tanító, német műveltségterület

13. Pödör Beáta

napközis nevelő

tanító, rajz szakkollégium

14. Jagudits Éva

napközis nevelő

tanító, német műveltségterület

15. Siska Károly

napközis nevelő

tanító, testnevelés szakkollégium, közoktatásvezető szakvizsga

16. Bakonyiné Pálinger Anna

óraadó tanár (magyar és technika)

tanító, magyar nyelv és irodalom-háztartástan szakos tanár

17. Nisócziné Molnár Krisztina

óraadó tanár (földrajz)

földrajz-rajz szakos tanár

18. Borosné Nagy Ildikó

óraadó tanár (kémia)

kémia szakos tanár

19. Szármes Eszter

óraadó tanár (német)

német-testnevelés szakos tanár

20. Sipos Tamásné

óradó tanár (ének, énekkar)

ének-történelem szakos tanár

 21. Nyikes Jánosné

logopédus

gyógypedagógus-logopédus

22. Vadászné Dubi Irén

iskolatitkár

 

23. Csallóközi Istvánné

takarító