Iskolánk és Győrzámoly Község Önkormányzata idén is megrendezte hagyományos karácsonyi ünnepségét.

A karácsony a remény ideje.

Már majdnem itt van, s nagyon várjuk.

Szóljanak a harangok, s ünnepeljünk!

Községünk apraja-nagyja lelkesen készült, hogy emlékezetessé tegyék számunkra ezt a szép ünnepet.

Az 1. osztályos Vágó Peggy a Csillogó szép fenyőfa c. verset adta elő, felkészítője Magyarné Varga Gabriella.

Majd az óvodások műsora következett a következő dalokkal, táncokkal:

• Szálljatok le, szálljatok le… ének
  • Hópehely tánc (Jingle Bells)
  • Rénszarvas tánc (Zséda: Szürke patás?)
  • Szent karácsony eljő (Happy Gang)

A Bárdos Lajos Vegyeskar három karácsonyi dalt adott elő Róth József karvezető vezényletével.

Bíró Szilvia és Horváth László 2. osztályos tanulók Pusztainé Varga Andrea segítségével készültek Szepesi Zsuzsanna Karácsonyi áhitat c. versével
Szavalatuk után iskolánk  kórusa ill. furulya előadása következett Sípos Tamásné vezényletével. Zongorán kísért Jusztinné Ládi Etelka.

Az 5. osztályos tanulók gyertyatánccal készültek, közben Molnár Nóra Karácsonyi álom c. dal énekelte. Felkészítő tanáruk Pulai Nikoletta.
Ezt követően iskolánk tanulóinak rövid karácsonyi dalát és köszöntőjét (Szólj csengő, csingilingiling, Pálfalvi Nándor: Karácsony) énekelték együtt az ünneplő gyerekek.

A hagyományokhoz híven az ünnepség végén  az Önkormányzat karácsonyi ajándékcsomagját vehették át a győrzámolyi gyerekek.

Az ünnepségen készült képek ide kattintva elérhetők.